Home Page

Hakkımızda

Hakkımızda

Tesisimiz Ayvalık merkezine 2 km, Sarımsaklı plajlarına 2,5 km uzaklıkta olup tesis girişinden her 10 dakikada hem Ayvalık yönüne hemde Sarımsaklı yönüne toplu ulaşım araçları geçmektedir. Tesisimiz Ayvalık Çamlık Mevkiinde 250 dönümlük kızıl çam ağaçlarıyla kaplı yarım adadır  
 
Tesis 4 ayrı işletme bölümünden oluşmaktadır.
 
 
Kamp alanı; kampımızda yerden yükseltilmiş tabanı ahşap kaplanmış kendine ait aydınlatması ve 3 lü priz bulunan platformlarımızda kendi çadırınızı kurabilirsiniz.Platformlarımızın hepsi deniz manzaralı ve birbirlerine 5-6 m aralıklarla arazimizin eğimine göre kıyı şeridine inşaa edilmiştir
 
Çadır alanında mini market mevcuttur.
 
Kendi çadır kurmak isteyen misafirlerimiz için ayrı ayrı bölmelerden oluşan  ücretsiz kullanıma müsait ış buzdolapları, bulaşık yıkama üniteleri, mangal alanı ve çoklu prizlerden oluşan şarj üniteleri mevcuttur.
 
Restoran; Günübirlik misafirlerimizin ziyaret ettikleri kahvaltı ve belli günlerde ocak başı olarak  hizmeti verilen alandır.Ayrıca bu alan farklı etkinlikler için ev sahipliği yapmaktadır. (Düğün, Kokteyl, vs)
 
Etkinlik Alanı : Özel festival ve gösterimler için tasarlanmış 7 dönüm alandır. Her tür konser, festival ve kapalı grupların , özel kullanımına tahsis edilmek üzere hazırlanmıştır. 
 
Beach Club  Alanımızın toplam 2,5 km denize kıyısı bulunmaktadır. Kıyı şeridimiz genellikle kayalıktır. Deniz tabanı genel olarak deniz eriştesi bulunmaktadır. Deniz suyu temizdir.   Misafirlerimiz için iki adet iskele bulunmaktadır. .Kıyı şeridi misafirlerimizin denize girebilmesi için dışarıdan kum temin edilerek hizmete sunulmuştur. Beach ücretlidir. 
 
Tesis içerisindeki işletmeler birbirinden bağımsız ve farklı alanlardan oluşmaktadır.

WhatsApp chat