Home Page

Çadır Kamp

Çadır Kamp

Deniz, orman ve temiz havada Çadır Kamp alanı

ÇADIR KAMP KURALLARI
 
1) Misafirlerimizin tatilleri bitiminde kampı terk etmeden danışmaya bilgi vermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız açık kalacaktır.
 
2) Kamp girişinde uygulanan Kimlik Bildirimi Sistemi(K.B.S) gereği tüm misafirlerimizin kimlik bilgileri mutlaka gereklidir.
 
3) Konaklama idarenin tespit ettiği Blok ve Parsel numaralarına göre görevliler tarafından gösterilen yerler dışında kesinlikle yapılamaz.
 
4) Günübirlik piknik kullanım alanı konaklama yeri olarak kullanılamaz.
 
5) Tesis içersinde araçlar en fazla 20 km hız yapabilirler.
 
6) Çöpler sadece idarenin tespit ettiği yerlerdeki ÇÖP konteynırlarına konulacaktır.
 
7) Açıkta ,üniteler arasında ve ATEŞ YAKMAK için belirtilen yerler dışında odun, kömür, tüp gaz ve benzeri şekilde kesinlikle ATEŞ YAKILAMAZ, yakılmasına izin verilmez.
 
8) Konaklamada parsellere çekilecek elektrik tesisatı ancak idarenin tespit ettiği kablo normlarında olup kurulu tesisatın gücü üstünde kullanılamaz.
 
9) Çadırlarda elektrik ocağı, fırın ve ısıtıcı kullanılamaz.
 
10) Kamp alanında çevreyi rahatsız edecek şekilde yüksek ses çıkarmak ve eğlence tertip etmek yasak olup bu tür etkinlikler idarenin izni olmaksızın yapmak yasaktır. Bilgilendirme dahilinde gerçekleştirilebilecek etkinlikler saat 24:00 ile sınırlıdır.
 
11) Kamp ücretleri ilk girişte peşin olarak alınır, konaklamanın uzaması halinde ek süre kadar peşin ödeme alınır. Kesilen fiş iade alınmaz.
 
12) Konaklayanlara ziyaretçi olarak gelenlerden günlük araç ve şahıs ücreti alınır. Ziyaretçilerin kampı en geç saat 21.00 de terk etmeleri gerekmektedir.
 
13) Kamp alanı günübirlik girişlerde araç ve yolcu sayısına göre ücret alınır.
 
14) Çadır yeri kiralamada parsel yeri iki çadır ve dört kişi ile sınırlıdır. İlave çadır ve kişi günlük fiyata ilave olarak alınır.

 

WhatsApp chat