Şehrin Merkezinde Doğanın İçinde ;

Ayvalık Kamp Alanları


Tesisimiz Ayvalık merkezine 2 km, Sarımsaklı plajlarına 2,5 km uzaklıkta olup tesis girişinden her 10 dakikada hem Ayvalık yönüne hemde Sarımsaklı yönüne toplu ulaşım araçları geçmektedir. Tesisimiz Ayvalık Çamlık Mevkiinde 250 dönümlük kızıl çam ağaçlarıyla kaplı yarım adadır. 2010 yılında sağlık promlemlerinden dolayı İstanbul'dan Ayvalık'a yerleşmeye karar veren Hülya ve Sinan çifti tarafından kurulmuş ve yıllar içinde geliştirilmeye çalışılmaktadır. Tesis 4 ayrı işletme bölümünden oluşmaktadır.

Ayvalık Camping kamp alanı; alan içerisinde kendi çadırınızla veya içerisinde buzdolabı, yatağı, aydınlatması, koltukları ve balkonu olan hazır kurulu lüx çadırlarda veya platform üzerine kurulmuş içerisinde yatak olan balkonlu bez çadırlarda konaklama imkanı bulunmaktadır. Çadır alanında mini market mevcuttur.

Sosyal alanda ayrı ayrı bölmelerden oluşan misafirlerimizin ücretsiz kullanmaları için özel tasarlanmış buzdolapları, bulaşık yıkama üniteleri, mangal alanı ve çoklu prizlerden oluşan şarj üniteleri mevcuttur.

Ayvalık Camping Bungalov odalar; toplam 10 adet olan bungalovlarımız 2 kişilik olup içerisinde duş, tuvalet, mini buzdolabı, vantilatör, sineklik ve deniz manzarası balkonludur. Konaklama oda kahvaltı veya sadece oda olarak misafirlerimizin tercihine bırakılmaktadır.

Ayvalık Camping Restaurant; Günübirlik misafirlerimizin ziyaret ettikleri kahvaltı ve restaurant hizmeti verilen alandır.
Tesis içerisindeki işletmeler birbirinden bağımsız ve farklı alanlardan oluşmaktadır.